danpol@expo-studio.pl   698 645 466

Zakres oferty przedsiębiorstwa

Targi to nasz biznes!

Tworzymy Stoiska

Indywidualne - Systemowe - Mobilne

Pracujemy w praktycznie każdej technologii, wykorzystywanej do zabudowy stoisk targowych. Naszym celem jest najlepsze dostosowanie oferty dla Klienta - aby stoisko stało się efektywną wizytówką jego biznesu.

Naszą siłą są stoiska indywidualne, wykonywane w technologiach stolarskich. Dysponujemy świetnie wyposażoną stolarnią, dzięki czemu możemy zaoferować Ci takie rozwiązania materiałowe jak laminat czy lakierowane drewno.

Tworzymy również stoiska systemowe - oraz wykorzystujemy aluminiowe systemy sceniczne do podwieszeń i sufitowego oświetlenia Twojej ekspozycji.
Działamy Kompleksowo!

Oświetlenie - Grafika - Meble

Samo stoisko to nie wszystko! Wiemy o tym - i dlatego w ramach naszej oferty otrzymujesz również kompleksowe wyposażenie meblowe (wg życzeń - dysponujemy tysiącami rekwizytów targowych), instalację elektryczną i oświetleniową - oraz szatę graficzną.

Współpracujemy z najlepszymi drukarniami wielkoformatowymi w Poznaniu i proponujemy w ramach naszych usług wykonanie oraz montaż grafiki na takich materiałach jak: banner, siatka mesh, laminat, folia samoprzylepna. Wykonujemy również znaki graficzne w technologii 3D (styrodur, plexi, PCV).

Oddajemy stoisko "pod klucz"!

"W celu uzyskania informacji o całości oferty - prosimy o kontakt telefoniczny"